KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803334
nr 1380 3334
Oidentifierad konstnär. Skogmotiv. Signerad. Olja på duk, 29x39cm, yttermått inklusive ram: 46x55cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:45:30
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr